Спільне засідання Конференції трудового колективу і Вченої ради ТДМУ

30 серпня 2017 року відбулося спільне засідання Конференції трудового колективу і Вченої ради нашого університету. Відкрив засідання голова профспілкового комітету університету, доц. П.Г.Лихацький.

image001 image003

Шляхом відкритого голосування делегатами Конференції трудового колективу було обрано мандатну і лічильну комісії.

image005

Протокол засідання мандатної комісії озвучила її голова Т.С.Бунт.

image007

Після доповіді мандатної комісії було обрано робочу президію спільного засідання у складі ректора університету, проректорів і голови профспілкового комітету.

image009

З першого питання порядку денного «Підсумки діяльності університету за 2016-2017 н.р. і чергові завдання на новий навчальний рік» з доповіддю виступив ректор університету, заслужений діяч науки і техніки України, проф. М.М. Корда.

Konf-trud-kolektyvu-17086378 Konf-trud-kolektyvu-17086380 Konf-trud-kolektyvu-17086381

Зі співдоповідями виступили:

image011

– перший проректор з науково-педагогічної роботи, проф. О.Л.Ковальчук

image013

– проректор з науково-педагогічної роботи, проф. А.Г.Шульгай

image015

– проректор з наукової роботи, проф. І.М.Кліщ

image017

– проректор з науково-педагогічної та лікувальної роботи, проф. С.Й.Запорожан

image019

– проректор з науково-педагогічної роботи та соціальних питань, доц. О.Б.Слабий.

image021

З доповіддю з наступного питання «Інформація про прийом студентів на перший курс 2017-2018 н.р. і затвердження заходів на 2018 рік» виступив відповідальний секретар приймальної комісії, доц. Г.Я.Загричук.

Проректор з науково-педагогічної роботи, проф. А.Г.Шульгай доповідав з питання «Затвердження планів роботи вченої ради, ректорату, деканатів, наукового відділу, комісій, комплексу заходів щодо організації навчального процесу в 2017-2018 н.р.».

image023

Окрім того, вченою радою університету було рекомендовано кандидатуру проф. І.Р.Мисули щодо присвоєння йому звання «Заслужений діяч науки і техніки України».

Поточні питання доповідали:

image025

– проректор з науково-педагогічної роботи, проф. А.Г.Шульгай

image027

– проректор з наукової роботи, проф. І.М.Кліщ.