У ТДМУ відбулося спільне засідання Конференції трудового колективу і вченої ради

29 серпня 2018 року відбулося спільне засідання Конференції трудового колективу і Вченої ради нашого університету. Відкрив засідання голова профспілкового комітету університету, доц. П.Г. Лихацький.

Шляхом відкритого голосування делегатами Конференції трудового колективу було обрано мандатну і лічильну комісії.

Протокол засідання мандатної комісії озвучив її голова Пида В.П.

Про підсумки діяльності університету за 2017-2018 н.р. і чергові завдання на новий навчальний рікдоповів ректор університету, заслужений діяч науки і техніки України, проф. М.М. Корда.

Зі співдоповідями виступили:

– проректор з науково-педагогічної роботи, проф. А.Г. Шульгай

– проректор з наукової роботи, проф. І.М. Кліщ

– проректор з науково-педагогічної та лікувальної роботи, проф. С.Й. Запорожан

– проректор з науково-педагогічної роботи та соціальних питань, доц. О.Б. Слабий

Інформацію про страхову медицину надав представник громадської організації «Реорганізація медичного страхування» Артем Копішинський.

З доповіддю «Інформація про прийом студентів на 1-й курс 2018-2019 н.р. і затвердження заходів на 2019 рік» виступив відповідальний секретар приймальної комісії, доц. Загричук Г.Я.

Проректор з науково-педагогічної роботи, проф. А.Г. Шульгай також доповідав з питання «Затвердження планів роботи вченої ради, ректорату, деканатів, наукового відділу, комісій, комплексу заходів щодо організації навчального процесу в 2018-2019 н.р.».

Він і проректор з наукової роботи, проф. І.М. Кліщ надали інформацію ще з низки поточних питань.

Інформацію подав вчений секретар Ілля Герасимюк.