Відбулися збори Конференції трудового колективу ТДМУ

30 серпня 2016 року відбулися збори Конференції трудового колективу університету. Відкрив засідання голова профспілкового комітету університету, доц. П.Г.Лихацький.

DSC_6926 DSC_7002

Шляхом відкритого голосування делегатами Конференції трудового колективу було обрано мандатну і лічильну комісії.

DSC_6956

Протокол засідання мандатної комісії озвучила її голова, доц. С.О.Ястремська.

DSC_6942

Після доповіді мандатної комісії було обрано робочу президію спільного засідання у складі ректора університету, проректорів і голови профспілкового комітету.

DSC_6964

З першого питання порядку денного «Підсумки діяльності університету за 2015-2016 н.р. і чергові завдання на новий навчальний рік» з доповіддю виступив ректор університету, проф. М.М.Корда.

DSC_6972

Із співдоповідями виступили:

– проректор з науково-педагогічної роботи, проф. А.Г.Шульгай;

DSC_7107

– проректор з наукової роботи, проф. І.М.Кліщ;

DSC_7122

– проректор  з науково-педагогічної та лікувальної роботи, проф. С.Й.Запорожан;

DSC_7152

– проректор з науково-педагогічної роботи та соціальних питань, доц. О.Б.Слабий.

DSC_7171

З доповіддю «Інформація про прийом студентів на 1-й курс 2016-2017 н.р. і затвердження заходів на 2017 рік» виступив відповідальний секретар приймальної комісії, доц. Г.Я.Загричук.

DSC_7183

На цьому засіданні було обговорено і затверджено також зміни до Статуту університету, текст яких озвучив начальник юридичного відділу Р.С.Матюк.

DSC_7192

Проректор з науково-педагогічної роботи, проф. А.Г.Шульгай доповідав питання «Затвердження планів роботи вченої ради, ректорату, деканатів, наукового відділу, комісій, комплексу заходів щодо організації навчального процесу в 2016-2017 н.р.».

DSC_7116

Вченою радою університету шляхом таємного голосування було висунуто кандидатуру проф. Вадзюка Степана Несторовича на обрання член-кореспондентом Національної академії педагогічних наук України.

DSC_7237

DSC_7242

Результати таємного голосування доповів голова лічильної комісії, доц. Д.Б.Коробко.

DSC_7093

Поточні питання доповідав проректор з наукової роботи, проф. І.М.Кліщ.

Інформацію підготував вчений секретар Ілля Герасимюк.