Студенти-волонтери університетського руху «MISERICORDIA» завжди готові прийти на допомогу

Декілька днів тому у селі Лозова Байковецької ОТГ вночі загорівся будинок, в якому проживала багатодітна сім’я  (6 дітей). Внаслідок трагедії вони втратили все майно.

Студенти-волонтери університетського руху «MISERICORDIA»  вже декілька років поспіль опікуються малозабезпеченими сім’ями цієї громади, а також допомагають учням цієї школи у вивченні англійської та польської мов.

Дізнавшись про трагедію, що сталася, наші студенти не могли стояти осторонь і відгукнулися на заклик про допомогу. 30 серпня 2020 року вони вирушили у с. Лозова та передали постраждалій багатодітній сім’ї одяг, взуття, канцелярське приладдя та речі першої необхідності.

Сім’я щиро дякує студентам-волонтерам: Опер Тетяні, Бучко Андріані, Надкевич Анастасії, Сторощук Діані, Рівній Олі, Кульковській Інессі та Найсик Любові.

Представники «MISERICORDIA» планують і надалі допомагати цій сім’ї. Зокрема, в їх планах допомога продуктами, солодощами та одягом.

Нагадуємо, що кожен бажаючий може долучитись до нашої спільної справи.

Староста загально університетського руху “MISERICORDIA” Опер Тетяна.