Відкрили новий навчальний корпус ТДМУ

Перше вересня в Тернопільському держаному медичному університеті імені І.Горбачевського ознаменувалося відкриттям нового корпусу, розташованого за адресою: вулиця Дорошенка, 7. Тепер тут працюватимуть викладачі п’яти кафедр університету, зокрема кафедри медицини катастроф і військової медицини, кафедри українознавства, кафедри іноземних мов з медичною термінологією, кафедри філософії і суспільних дисциплін, кафедри медичної фізики, діагностичного та лікувального обладнання. Після офіційного відкриття у корпусі запанував дух науки, а молодь активно приступила до навчання.

Korpus-Doroshenka-vidkr-15083085

Korpus-Doroshenka-vidkr-15083058

«Дорогі колеги і студенти! Ми сьогодні відкриваємо новий корпус. Це означає, що площі університету збільшилися на 1600 квадратних метрів. Отже, незважаючи на важку ситуацію в країні, наш вищий навчальний заклад продовжує розвиватися. Це стало можливим завдяки вашій роботі, шановні викладачі. Цього року успішно пройшла вступна кампанія і кількість студентів на першому і другому курсі суттєво зросла, тому гостро постало питання нового приміщення.

Korpus-Doroshenka-vidkr-15082913

Окрім того, стоматологічний факультет сьогодні не має своєї поліклініки, як це є в і інших вишах. У зв’язку з перенесенням кафедр у новий корпус з’явилася можливість для створення стоматологічного центру. Таким чином студенти стоматологічного факультету отримають набагато якіснішу матеріальну базу, можливість для вдосконалення практичних навичок, а викладачі зможуть виконувати лікарняне навантаження і отримувати надбавку за лікувальну активність. Водночас ми зможемо покращити надання стоматологічних послуг населенню міста», – зазначив ректор ТДМУ, професор Михайло Корда під час відкриття нового корпусу.

Korpus-Doroshenka-vidkr-15082942

Він також подякував всім викладачам за кропітку роботу у підготовці корпусу до навчального року. Ректор пообіцяв докласти максимум зусиль для того, щоб і надалі покращувати умови для роботи і навчання.

Korpus-Doroshenka-vidkr-15082989

За християнським звичаєм нові приміщення освятили.

Korpus-Doroshenka-vidkr-15082895

Професор Арсен Гудима зазначив, що для кафедри медицини катастроф і військової медицини переїзд у новий корпус – це найкращий варіант щодо організації навчального процесу, поліпшення умов роботи викладачів і побутових умов.

Korpus-Doroshenka-vidkr-15083010

Професор Ірина Мельничук, завідувач кафедри філософії та суспільних дисциплін, наголосила на тому, що її підрозділ отримав значно більші і світліші приміщення. Тепер вивчати філософію стало набагато комфортніше, адже для цього уже є 5 просторих аудиторій.