Нові напрямки міжнародної наукової співпраці в ТНМУ

Іноземна делегація у складі професора відділення медицини праці та навколишнього середовища Imperial College (Лондон, Великобританія) Пола Кулінана (Paul Cullinan) та професора кафедри педіатрії, алергології і кардіології (Вроцлав, Польща) Барбари Созанської (Barbara Sozanska) 4 вересня 2019 року зустрілася з ректором Тернопільського національного медичного університету імені І.Горбачевського, професором Михайлом Кордою.

Головна мета візиту – організація співпраці в науковому дослідженні з визначення алергії у мешканців сільського населення на базі Скалата і навколишніх сіл.

Михайло Михайлович детально ознайомив гостей з досягненнями та здобутками університету в науковому і навчальному напрямках. Представники делегації поділилися своїм баченням майбутньої співпраці.

Після детальнішого аналізу умов для наукового дослідження на базі Скалата і навколишніх сіл та узгодження плану дій буде підписано угоду.

Прес-служба Тернопільського національного медичного університету імені І.Горбачевського.