ТНМУ вітає з ювілеєм Оксану Романівну Ясній

2 вересня відзначила ювілейний день народження доцент кафедри первинної медико-санітарної допомоги та загальної практики – сімейної медицини   ЯСНІЙ ОКСАНА РОМАНІВНА

Вельмишановна Оксано Романівно!

Ректорат, профком і весь колектив університету щиро, сердечно вітають Вас з ювілейним днем народження!

Глибоко поважаємо і шануємо Вас за багаторічну невтомну працю, високий професіоналізм, сумлінне виконання своїх службових обов’язків – збереження здоров’я та життя людей, навчання студентів та оволодіння ними лікарської професії.

Ваші порядність, працелюбність, жіночність, уважне ставлення до людей, прагнення робити добро заслуговують найвищої оцінки і є прикладом для наслідування новими поколіннями студентів, молодих лікарів, науковців  і викладачів.

Бажаємо Вам, вельмишановна Оксано Романівно, доброго здоров’я, невичерпного життєвого оптимізму, людського тепла, душевного спокою, добробуту, родинного благополуччя і затишку, активного і щасливого довголіття.

Ваш ювілей – то мудрості пора.

Хай буде вдосталь і в житті, і в домі

Здоров’я, щастя, злагоди, добра,

Добробуту та щирої любові!

Ректорат і профком ТНМУ імені І.Я.Горбачевського