У ТНМУ з робочим візитом перебував Надзвичайний і Повноважний посол Пакистану в Україні

Зустріч ректора Тернопільського національного медичного університету імені І.Горбачевського, професора Михайла Корди з Надзвичайним і Повноважним послом Пакистану в Україні у ТНМУ Західом Мубашіром Шейхом відбулася 12 вересня 2019 року. В офіційних заходах взяв участь його заступник Зеб Алам Кхан.

«Сьогодні маємо понад 6000 студентів в нашому університеті, з яких майже 2000 є громадяни з 52 країн світу. Молоді люди з Пакистану є успішними студентами», – зазначив Михайло Михайлович.

Високоповажний гість наголосив на тому що Україна відзначається особливим колоритом і багатством. За його словами, Україна варта того, аби про неї більше знали в усьому світі. Захід Мубашір Шейх сказав, що Пакистан також є вигідним партнером для нашої держави, де проживає понад 200 мільйонів людей. Батьки намагаються дати освіту своїм дітям за кордоном – у США, Європі. «Мало хто знає про переваги навчання в Україні. Ми зі свого боку постараємося зробити більшу популяризацію в Пакистані. Україна – чудова країна з прекрасними і сміливими людьми. Тут спокійно і безпечно, високий рівень освіти», – додав гість.

Після цього відбулася зустріч Надзвичайного і Повноважного посла Пакистану в Україні з молоддю. Поспілкуватися з високоповажним гостем прийшли 29 студентів з Пакистану, які навчаються в Тернопільському медичному університеті. Також на зустрічі були присутні студенти ТНЕУ і ТНТУ.

Захід Мубашір Шейх звернувся до своїх співвітчизників з проханням добре вчитися і повернутися додому дипломованими лікарями: «Ви вчитеся в одному з кращих університетів України. У вас є всі умови, тому старайтеся бути кращими, використовувати кожен момент. Ваші батьки відправили вас в Україну, щоб ви стали лікарями, пам’ятайте про це і поважайте їхню працю, постарайтеся виправдати їхні надії. Хочу сказати, що я для вас другий батько тут. Ви можете в будь-який момент написати листа про ваші потреби і проблеми, попросити поради і допомоги”.

Відеотрансляцію зустрічі можна переглянути тут:

Прес-служба Тернопільського національного медичного університету імені  І.Горбачевського.