Відбулося засідання ректорату ТДМУ

Планове засідання ректорату Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського відбулося 17 вересня цього року під головуванням ректора ТДМУ, професора Михайла Корди.

IMG_6343

IMG_6349

IMG_6347

Про поселення студентів та інтернів в гуртожитки ТДМУ у 2015-2016 навчальному році розповів директор студмістечка Юрій Балабан.

IMG_6363

Про готовність клінічних баз у новому навчальному році доповів проректор з науково-педагогічної та лікувальної роботи, професор Степан Запорожан.

IMG_6369

Стан виконавчої дисципліни за ІІІ квартал 2015 року проаналізувала інспектор канцелярії Ірина Скибньовська.

IMG_6373

IMG_6353

У «Різному» виступили проректор з науково-педагогічної роботи та соцiальних питань, доцент Олег Слабий, голова профкому ТДМУ Петро Лихацький, перший проректор з науково-педагогічної роботи, професор Олександр Ковальчук, декан фармацевтичного факультету, доцент Дмитро Коробко, декан факультету іноземних студентів, доцент Петро Сельський.

IMG_6356