ТДМУ перший серед медичних вишів у рейтингу UniRank

Нещодавно вебометричний рейтинг університетів uniRank (University Ranking) оприлюднив результати за 2018 рік. До переліку найкращих університетів України увійшов 171 виш нашої держави. Тернопільський державний медичний університет мені І.Горбачевського посів першу позицію серед медичних закладів вищої освіти і восьму позицію у загальному підсумку.

Під час оцінювання діяльності університетів UniRank брав до уваги якість надання освіти, наявність ліцензій на здійснення освітньої діяльності, навчання студентів щонайменше за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавр, а також можливість здобути магістерський рівень та навчатися в аспірантурі.

Головна мета засновників рейтингу – визначити найпопулярніші українські університети на основі достовірних, неупереджених відомостей, наданих незалежними веб-джерелами, а не наданими самими університетами.