Відбулося планове засідання вченої ради ТДМУ

25 вересня 2018 року відбулося планове засідання вченої ради Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського під головуванням проректора з науково-педагогічної роботи, професора Шульгая А.Г.

Розпочалося засідання з урочистого вручення почесних грамот.

Почесні грамоти було вручено:

– Професору Гнатюку Михайлу Степановичу

– Професору Копчі Василю Степановичу

– Доценту Шанайді Марії Іванівні

– Доценту Коробку Дмитру Борисовичу

– Професору Марчишин Світлані Михайлівні

Наступним питанням порядку денного були конкурсні справи. Доповідав учений секретар, проф. Герасимюк І.Є.

Для проведення таємного голосування було обрано лічильну комісію у складі проф. Денефіль О.В., доц. Крицької Г.А., доц. Лотоцького В.В.

Результати таємного голосування доповіла голова лічильної комісії, проф. Денефіль О.В.

За результатами таємного голосування вчене звання доцента було присвоєно:

– Паласюку Богдану Михайловичу по кафедрі медичної фізики діагностичного та лікувального обладнання

– Пласконіс Юлії Юріївні по кафедрі управління та економіки фармації з технологією ліків

– Пацкань Людмилі Олександрівні по кафедрі терапевтичної стоматології

– Погорецькій Христині Василівні по кафедрі терапевтичної стоматології

– Пелиху Володимиру Євгеновичу по кафедрі патологічної фізіології

– Стойкевич Галині Володимирівні по кафедрі стоматології

– Флекей Наталії Володимирівні по кафедрі загальної гігієни та екології

– Пилипку Івану Васильовичу по кафедрі анатомії людини

Про підсумки виробничої практики за 2017-2018 н.р. доповіла керівник відділу виробничої практики студентів, доц. Фурдела Вікторія Богданеівна.

Доповідь «Про забезпечення актуальності і своєчасного розміщення інформації на веб-сайті університету» озвучила голова комісії з перевірки, проф. Федонюк Лариса Ярославівна.

Про поточні справи доповідав проректор з наукової роботи, проф. Кліщ І.М.