День інформації в бібліотеці ТДМУ

23 вересня 2016 року в рамках декади відкритих дверей з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек у читальній залі книгозбірні Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського відбувся День інформації, організований працівниками інформаційно-бібліорафічного відділу. До уваги користувачів було представлено нові періодичні видання, що надійшли до фонду бібліотеки. Мета заходу – ознайомити викладачів, аспірантів та студентів університету з новинками медичної періодики, надати можливість безпосередньо ознайомитися з виданнями.

dsc_2836 dsc_2847

Працівники бібліотеки підготували для відвідувачів огляд нових надходжень та виставку фахових періодичних видань. На вистаці будо представлено понад 50 джерел інформації: журнали, збірники нормативно-директивних документів з питань охорони здоров’я, інформаційні листи про нововведення в системі охорони здоров’я України, методичні рекомендації МОЗ України, інформаційні видання бібліотеки ТДМУ тощо. Після перегляду відвідувачі мали можливість замовити представлені документи для продальшої роботи в читальній залі.

dsc_2865

Перелік матеріалів, що були надані для ознайомлення та опрацювання під час Дня інформації, можна переглянути на блозі бібліотеки ТДМУ в розділі «Нові надходження» (http://bibl-tdmu.blogspot.com/p/blog-page_9.html). Отримати видання для роботи можна в читальній залі бібліотеки (вул. Січових Стрільцв, 8).

dsc_2829

Інформацію подала директор бібліотеки Олена Проців.