Відбулося засідання вченої ради ТДМУ

27 вересня 2017 року відбулося планове засідання вченої ради університету. За дорученням ректора університету, професора Корди М.М. головуючим на засіданні був проректор з науково-педагогічної роботи, проф. Шульгай А.Г.

Перед початком засідання в урочистій обстановці проф. Шульгай А.Г. оголосив подяку і вручив цінний подарунок студенту 5 курсу медичного факультету Дзюрбану Володимиру Ігоровичу за врятування 12-річної дівчинки на воді.

Також, згідно з розпорядженням № 194 голови обласної ради, було вручено грамоти кращим винахідникам:

• проф. Гнатюку М.С., проф. Марчишин С.М., проф. Копчі В.С., Павлишину А.В.

Першим питанням відповідно до порядку денного були конкурсні справи. Доповідав учений секретар, проф. Герасимюк І.Є.

Для проведення таємного голосування було обрано лічильну комісію у складі: проф. Пасєчко Н.В., доц. Загричук Г.Я., Стецюк І.О.

Про результати таємного голосування доповідала голова лічильної комісії, проф. Пасєчко Н.В.

За результатами таємного голосування було присвоєно вчене звання професора:

• Марущак Марії Іванівні по кафедрі функціональної і лабораторної діагностики;

• Криницькій Інні Яківні по кафедрі функціональної і лабораторної діагностики;

• Сохор Наталії Романівні по кафедрі неврології.

Про підсумки виробничої практики за 2016-2017 навчальний рік доповіла керівник відділу виробничої практики студентів, доц. Фурдела Вікторія Богданівна.

Наступним питанням було питання «Про забезпечення актуальності і своєчасного розміщення інформації на веб-сайті університету». Із доповіддю з цього питанню виступила проф. Федонюк Лариса Ярославівна.

Додатково до порядку денного було внесено питання «Громадське обговорення роботи «Наукове обґрунтування та практичне впровадження системи прогнозування, діагностики, профілактики й лікування остеопорозу та його ускладнень у населення України» на здобуття Державної премії в галузі науки і техніки за 2017 рік». Доповідала проф. Сміян Світлана Іванівна.

Про поточні справи доповідали:

• проректор з наукової роботи, проф. Кліщ І.М.

• проректор з науково-педагогічної роботи, проф. Шульгай А.Г.