Клуб інтелектуальних ігор ТДМУ розпочав новий сезон

У Тернопільському державному медичному університеті імені І.Горбачевського декілька років поспіль діє «Клуб інтелектуальних ігор». Цього тижня, а саме 3 жовтня 2018 року, його ініціатори розпочали новий сезон інтелектуальних двобоїв.

Свої мізки в читальній залі бібліотеки ТДМУ розминали учасники тринадцяти команд з різних курсів і факультетів, зокрема «ДСП», «Міметики», «Амбідекстри», «Хорошечно», «Розумний вибір», «Sü JUGEND» (зюс югент), «СП», «Погана компанія», «Супернейрони», «Параноїдальна хромосома», «Креативні і успішні», «Палата No6», «QWERTY».

Перемогу здобула команда збірна команда шостого курсу та лікарів-інтернів «ДСП».

До оргкомітету увійшли студенти Софія Гащак, Наталія Петрова, Юлія Бандрівська, а також волонтери Андріана Кіт, Таїсія Білоножко. Ведучим вечора був Олег Кривий.

Як розповіли організатори заходу, до кінця осені вони планують організувати ще низку ігор. Окрім того, в їх планах ініціювати навчальні ігри з «Що? Де? Коли?», «Аліас», «Мафії» та інших видів інтелектуальних змагань.