Студент ТНМУ виборов перше місце на чемпіонаті України з кікбоксингу

Студент першого курсу медичного факультету Тернопільського національного медичного університету імені І.Горбачевського Максим Левицький взяв участь у чемпіонаті України з кікбоксингу ВТКА серед студентів. Змагання відбулися у Харкові 25-30 вересня 2019 року.

Наш студент виборов І місце у ваговій категорії до 69 кг, виконав норматив майстра спорту України та увійшов до складу студентської збірної команди України з подальшою участю у Всесвітніх студентських іграх. Цей результат сприяє укріпленню високого авторитету Тернопільського національного медичного університету серед студентської спільноти, популяризує здоровий спосіб життя і заняття спортом, спонукає до підвищення спортивної майстерності  молодого покоління.

Загалом взяло участь понад 400 спортсменів. Тернопільську область представили 16 осіб.

Секція з кікбоксингу у ТНМУ діє упродовж 25 років (з 1994 року). Понад 30 студентів сьогодні освоюють цей вид спорту.