У ТДМУ відбулися «Козацькі забави»

З нагоди Дня захисника України, який другий рік поспіль святкують у нашій країні в день святої Покрови Пресвятої Богородиці, у Тернопільському державному медичному університеті імені І.Горбачевського 12 жовтня відбулися міжуніверситетські змагання «Козацькі забави». Команди чотирьох вишів змагалися за звання кращої. Організаторами «Козацьких забав» стали Студентський парламент ТДМУ (Михайло Думнич) і кафедра фізичної реабілітації, здоров’я людини та фізичного виховання. За безпекою здоров’я спортсменів стежили представники молодіжного осередку «Всеукраїнської ради реанімації».

img_0705  img_0889

img_0718

img_0902 img_0959

Загалом всі учасники пройшли 5 цікавих випробувань – стрибки в мішках, армреслінг, перенесення колоди, перетягування линви, естафетні змагання. До суддівської колегії увійшли представники кожного університету.

img_0738 img_0746 img_0757 img_0771 img_0809

Для всіх бажаючих учасники лицарського об’єднання «Золота шпора» провели майстер-клас з лицарських боїв.

img_0983 img_0993 img_1003

У загальному підсумку перше місце посіла команда Тернопільського національного педагогічного університету імені В.Гнатюка, друге – Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського, третє – Тернопільського національного економічного університету. Четвертими стали представники Тернопільського національного технічного університету імені І.Пулюя.

img_1007

Оркомітет змагань висловлює подяку адміністрації ТДМУ за підтримку студентських ініціатив і проведення “Козацьких забав”.