Науково-краєзнавча студія ТНМУ «Терполяни» передала унікальні експонати в Музей національно-визвольної боротьби Тернопільщини

Науково-краєзнавча студія Тернопільського національного медичного університету імені І.Горбачевського «Терполяни» продовжує свою співпрацю з Музеєм національно-визвольної боротьби Тернопільщини. Нещодавно студентами і викладачами була передана для експозицій відділу ОУН-УПА медична сумка часів Першої світової війни, яку студенти пообіцяли доповнити різними медичними інструментами.

Напередодні Дня захисників України, 13 жовтня 2020 року, активісти студії «Терполяни», а саме Андріана Бучко (мм-307), Ілля Сороківський (мм-305), Ігор Майхрук (мм-207), Анастасія Надкевич (мм-211), Марта Струк (мм-212), Юлія Крикавська (МПв-241) та викладачі Зоряна Майхрук, Оксана Багрій-Заяць передали для доповнення експозиції пінцет, шприци, колби, стоматологічні інструменти для огляду ротової порожнини, шпатель, бікс для стерилізації медичного інструментарію, які збереглися з часів Першої та Другої світових війн.

Ще одним ексклюзивним експонатом представники «Терполян», а саме саперною лопатою того часу, поповнили експозицію музею. Керівником науково-краєзнавчої студії є доцент ТНМУ Леонід Кравчук.

Студентка ТНМУ Тетяна Опер.

Світлини Миколи Василечка.