Викладач ТДМУ отримав Орден Святого Миколая Чудотворця за волонтерську діяльність

12 жовтня 2018 року у Преображенському соборі міста Кременця відбулося освячення ікони св. вмч. Юрія Переможця – покровителя борців за незалежність України. Під час Літургії Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет, згідно з Указом № 3121 від 02.10.2018, відзначив доцента кафедри  педагогіки вищої школи та суспільних дисциплін ТДМУ Тараса Кадобного Орденом Святого Миколая Чудотворця за волонтерську діяльність, заслуги з відродження духовності в Україні та утвердження Помісної Української Православної Церкви .

Орден Святого Миколи Чудотворця — український недержавний орден, заснований благодійною організацією Українське народне посольство для вшанування благодійників (спонсорів, меценатів), які наслідують приклад Святого Миколи Чудотворця.

Девіз Ордена — «Дарувати людям радість».

Вітаємо Тараса Кадобного з отримання нагороди і бажаємо подальших успіхів.