ТДМУ співпрацюватиме з Міжнародною асоціацією з освіти та науки ALALESCO (Марокко)

Ректор Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського, професор Михайло Корда 18 жовтня цього року підписав угоду про співпрацю з президентом Міжнародної асоціації з освіти та науки ALALESCO Хажрі Мохамедом (Марокко). Обидві сторони сприятимуть реалізації освітніх програм будь-яких рівнів в усіх передбачених законодавством України та Марокко формах отримання освіти або при їхньому поєднанні, в тому числі заочного з елементами дистанційного навчання для іноземних громадян, що мають бажання отримати вищу освіту.

img_1116

Під час зустрічі було домовлено про створення можливостей вивчення української мови молодими людьми Марокко в них на батьківщині з подальшим їх навчанням у ТДМУ.

med_9844 med_9851 med_9855 med_9860

Цього дня також відбулася зустріч Хажрі Мохамеда зі студентами, які приїхали на навчання до нашого університету з Марокко.