Професор ТНМУ відзначена нагородою під час Конгресу педіатрів України

8-10 жовтня 2019 року у Києві відбувся ХІV Конгрес педіатрів України «Актуальні проблеми педіатрії». Відкрив захід президент Асоціації педіатрів України, директор ДУ «ІПАГ імені академіка О.Лук’янової  НАМН України», академік НАМН України Юрій Антипкін.

Форум очолили Олена Зеленська – дружина Президента України, Зоряна Скалецька – Міністр хорони здоров’я України, Михайло Радуцький – голова комітету Верховної Ради України, академік НАМН України Віталій Цимбалюк – президент НАМН України , академік НАМН України Віталій Майданник – віце- президент Асоціації педіатрів України.

Під час конгресу відбулося нагородження заслужених педіатрів України, які віддано працюють у цій галузі медицини упродовж тривалого часу і багато зусиль докладають для збереження здоров’я дітей.

Відзнаку отримала і завідувач кафедри педіатрії навчально-наукового інституту післядипломної освіти Тернопільського національного медичного університету імені І.Горбачевського, заслужений діяч науки і техніки України, професор Наталія Банадига. Їй за вагомий особистий внесок у розвиток медицини дитинства та високий професіоналізм вручили почесну грамоту Асоціації педіатрів України.

Професор ТНМУ Наталія Банадига  під час нагородження.

У роботі конгресу взяли участь понад 1300 фахівців різних спеціальностей – дитячої пульмонології, алергології, гастроентерології та нутриціології, нефрології, вегетології, медичної психології та психосоматики з різних регіонів України. Такий представницький науковий форум – завжди слушна нагода для спілкування фахівців, обговорення планів на майбутнє, обмін досвідом.

Зустріч давніх друзів та колег : професор Людмила Квашніна, професор Володимир Лапшин, професор Людмила Омельченко ( ДУ «ІПАГ НАМН України») та професор Наталія Банадига ( зліва направо).

Учасники Конгресу педіатрів України.

Професор Наталія Банадига та доцент Ігор Рогальський.

Учасниками заходу була обговорена та прийнята резолюція, основною метою якої є покращення надання допомоги дітям України задля збереження їх здоров’я та підвищення якості життя.

Інформацію подав доцент Ігор Рогальський.