У ТДМУ відбулася Х науково-практична конференція «Актуальні питання патології за умов дії надзвичайних факторів на організм»

5-6 жовтня 2017 року в Тернопільському державному медичному університеті імені І.Горбачевського відбулася Х науково-практична конференція «Актуальні питання патології за умов дії надзвичайних факторів на організм».

З вітальним словом від імені ректора ТДМУ, професора Михайла Корди звернувся проректор з наукової роботи, професор Іван Кліщ.

Загалом на конференцію було подано 80 наукових праць.

Зліва направо: проф. Кліщ І.М.(виступає), доц. Марущак М.І., проф.Бондаренко Ю.І., доц. Сатурська Г.С., проф. Гнатів В.В., проф. Денефіль О.В.

Секційні засідання відкрив завідувач кафедри патологічної фізіології, професор Юрій Бондаренко.

Доповідачі висвітлювали актуальні теми та ділились результатами своєї роботи у вигляді яскравих презентацій з ілюстраціями. Активна дискусія між учасниками конференції, обговорення патогенезу модельованих патологій свідчили про актуальність та високу цінність отриманих результатів в ході своїх досліджень.

Доповідає проф. Гнатів В.В.

Питання ставить доц. Пелих В.Є.

На фото зліва на право: проф. Бондаренко Ю.І., проф. Гнатів В.В.

Питання ставить доц. Сатурська Г.С.

Доповідає доц. Кулянда І.С.

Питання ставить проф. Гнатів В.В.

Доповідає Петюх О.В.

Доповідає Жупник Т.І.

Питання ставить доц. Чарнош С.М.

Доповідає Кульчинський А.Б.

На фото зліва на право: проф. Бондаренко Ю.І. (ставить питання), Кульчинський А.Б.

Питання ставить проф. Гудима А.А.

Питання ставить доц. Бакалець О.В.

Доповідає Попович І.Л.

Питання ставить проф. Денефіль О.В.

Доповідає проф. Денефіль О.В.

Питання ставить Луців Н.З.

Доповідає Панасюк Я.В.

Питання ставить доц. Кулянда І.С.

Питання ставить Петюх О.В.

Доповідає Свередюк Ю.А.

Після виступів та дискусій відбулось обговорення актуальних питань, висвітлених у доповідях, обмін новими ідеями та підведення підсумків конференції.

Доповідають Попович І.Л., проф. Гнатів В.В., доц. Сатурська Г.С.

Секційні засідання закрив завідувач кафедри патологічної фізіології, доктор медичних наук, професор Юрій  Бондаренко.

Учасники X науково-практичної конференції «Актуальні питання патології за умов дії надзвичайних факторів на організм».