Іноземні студенти ТНМУ організували інтерактивне спілкування з тернопільськими школярами

Здоров’я – це сукупність фізичних, духовних, соціальних якостей людини, що є основою її довголіття та необхідною умовою здійснення життєвих планів. Про планування і дотримання режиму дня, фізичне та психічне здоров’я, корисні та шкідливі звички розповідали іноземні студенти II курсу ТНМУ під час пізнавально-виховного інтерактиву, який відбувся 23 жовтня 2021 р. у 8-Б класі ТЗОШ № 23.

Цікаву інформацію для учнів підготували майбутні медики, студенти групи ІМ-228 Асаолу Проміс Олувафунбі (Asaolu Promise Oluwafunbi), Дьямент Мацей (Djament Maciej), Жак Міхал Марцін (Zak Michal Marcin), Затильна Александра Зофія (Zatylna Aleksandra Zofia), Олукоя Олуватоміва Еммануела (Olukoya Oluwatomiwa Emmanuela), Опадчук Павел Ян (Opadczuk Pawel Jan), Станіос Малгожата Марта (Stanios Malgorzata Marta) спільно з куратором групи, викладачем кафедри української мови Мар’яною Пашко.

А інтерактивні завдання дали змогу студентам удосконалити навики спілкування українською мовою.