ТНМУ висловлює співчуття з приводу смерті Івана Чекмана

Колектив Тернопільського національного медичного університету імені І.Горбачевського висловлює щирі співчуття з приводу смерті Чекмана Івана Сергійовича – члена-кореспондента НАН України та НАМН України, заслуженого діяча науки і техніки України, багаторічного завідувача кафедри фармакології та клінічної фармакології Національного медичного університету імені О.Богомольця, одного з перших талановитих випускників і почесного професора нашого університету.

Всі знали його як висококваліфікованого, компетентного спеціаліста, а також як добру, чесну та порядну людину.

Напрямки його наукових досліджень були присвячені вивченню загальної, спеціальної, клінічної та радіаційної фармакології, фармації, а також токсикології і фітотерапії. Іван Сергійович був автором 1075 наукових праць, у тому числі 42 монографій, 14 довідників, 24 підручників, 26 посібників для студентів, 3 словників, 27 методичних рекомендацій, схвалених МОЗ України, 87 патентів. Підготував 23 доктори і 58 кандидата медичних наук.

У цей скорботний час хай Господь дає родині та близьким сили перенести біль непоправної  втрати.

Нехай добрий, світлий спомин про Івана Сергійовича назавжди залишиться у серцях усіх, хто його знав, любив та шанував.

Вічна йому пам’ять!

Ректор ТНМУ  –  Михайло Корда.