Відбулося планове засідання вченої ради ТНМУ

29 жовтня 2019 року відбулося планове засідання вченої ради університету під головуванням ректора – професора Корди М.М.

Перед початком засідання в урочистій обстановці ректором університету було вручено сертифікати про володіння англійською мовою на рівні В 2 таким викладачам університету:

Андріїшин Олександрі Прокопівні (доценту кафедри гістології та ембріології);

Глушко Катерині Теодозіївні (асистенту кафедри дитячих хвороб з дитячою хірургією);

Дуве Христині Володимирівні (асистенту кафедри неврології);

Кирилів Марії Володимирівні(доценту кафедри загальної хімії);

Крамар Соломії Богданівні (доценту кафедри гістології та ембріології);

Локай Борису Анатолійовичу (доценту кафедри клінічної імунології, алергології та загального догляду за хворими);

Насалик Роксолані Богданівні (асистенту кафедри неврології);

Петренко Наталії Володимирівні(доценту кафедри акушерства та гінекології №2);

Франчук Максиму Валентиновичу (асистенту кафедри внутрішньої медицини №2).

Першим питанням порядку денного були конкурсні справи. Інформацію надав учений секретар, проф. Герасимюк І.Є.

На посаду завідувача кафедри фармацевтичної хімії було обрано доц. Логойду Лілію Святославівну.

На посаду професора кафедри медичної реабілітації було обрано доц. Бакалюк Тетяну Григорівну.

Вчене звання доцента було присвоєно:

• по кафедрі медичної біології – Привроцькій Ірині Богданівні

• по кафедрі терапевтичної стоматології – Левків Марʼяні Орестівні

• по кафері громадського здоровʼя та управління охороною здоровʼя:
  • Слободян Наталії Олександрівні
  • і Ліштабі Людмилі Вікторівні.

«Обговорення і затвердження плану підготовки науково-педагогічних кадрів та резерву на посади завідувачів кафедр. Робота з викладачами без наукового ступеня» – доповідав проректор з наукової роботи, проф. Кліщ Іван Миколайович.

Звіт про роботу медичного факультету зробив декан факультету, професор Лихацький Петро Григорович.

Про роботу навчально-практичного центру симуляційного навчання доповідала керівник міжкафедрального навчально-тренінгового центру, канд.мед.н. Цимбалюк Галина Юріївна.

Про поточні справи доповідали:

– проректор з науково-педагогічної роботи, проф. Шульгай А.Г.

– проректор з науково-педагогічної і лікувальної роботи, проф. Запорожан С.Й.

– проректор з науково-педагогічної роботи та соціальних питань Слабий О.Б.

та проректор з наукової роботи, проф. Кліщ І.М.