Вітаємо науковця ТНМУ з отриманням диплома доктора медичних наук

Доцент кафедри невідкладної та екстреної медичної допомоги ТНМУ Лариса Левицька успішно захистила дисертацію і отримала диплом доктора медичних наук за спеціальністю «Внутрішні хвороби».

Захист дисертаційного дослідження «Оптимізація відновного лікування хворих на інфаркт міокарда з коморбідною патологією на етапах реабілітації» відбувся у спеціалізованій вченій раді Тернопільського національного медичного університету Д 58.601.02.

Науковий консультант – заслужений діяч науки і техніки України, заслужений лікар України, доктор медичних наук, завідувач кафедри невідкладної та екстреної медичної допомоги, професор Микола Швед.

Вітаємо Ларису Левицьку з цієї визначною подією в житті кожного науковця і бажаємо нових досягнень і успіхів!

Прессекретар ТНМУ Яніна Чайківська.

Фото автора.