Відбулося планове засідання вченої ради ТДМУ

31 жовтня 2017 року відбулося планове засідання вченої ради університету під головуванням ректора Тернопільського державного медичного університету, професора Корди М.М.

Перед початком засідання в урочистій обстановці проф. Корда М.М. вручив сертифікати викладачам університету, які оволоділи англійською мовою на рівні В 2. Цього разу таких було 16 осіб: Бурбела Е.І., Герасимюк Н.І., Град А.О., Зарудна О.І., Лойко І.І., Мізь А.В., Наконечна С.С., Сарапук І.М., Сидлярук Н.І., Стравський Т.Я., Суховолець І.О., Шевчук О.О., Бількевич Н.А., Гусак С.Р., Лоза Х.О., Твердохліб Н.О.

Урочисто також було вручено атестати:

• професора – Криницькій І.Я. по кафедрі функціональної і лабораторної діагностики;

• доцентів:

Вольській А.С. по кафедрі фармакології з клінічною фармакологією;

Христенко О.М. по кафедрі філософії і суспільних наук;

Бердею І.І. по кафедрі управління та економіки фармації з технологією ліків;

Покотило О.О. по кафедрі управління та економіки фармації з технологією ліків.

Наступним питанням порядку денного були конкурсні справи. Доповідав учений секретар, проф. Герасимюк І.Є.

Для проведення таємного голосування було обрано лічильну комісію у складі: доц. Коробко Д.Б., доц. Лотоцький В.В., Гудима А.А.

Результати таємного голосування доповів голова лічильної комісії доц. Коробко Д.Б.

За результатами таємного голосування вчене звання доцента було присвоєно:

• Ярошенко Тетяні Ярославівні по кафедрі медичної біохімії;

• Литвинюк Світлані Олександрівні по кафедрі гістології і ембріології.

Про план підготовки науково-педагогічних кадрів та резерву на посади завідувачів кафедр і роботу з викладачами без наукового ступеня доповідав проректор з наукової роботи, проф. Кліщ І.М.

Звіт про роботу медичного факультету зробила декан факультету, доц. Крицька Г.А.

Про роботу навчально-практичного центру симуляційного навчання доповідав проф. Гудима А.А.

Про поточні справи доповідали:

• проректор з науково-педагогічної роботи, проф. Шульгай А.Г.
  • проректор з наукової роботи, проф. Кліщ І.М.