Студент ТНМУ виборов перше місце у пісенному фестивалі-конкурсі «Кришталевий жайвір»

Троє іноземних студентів Тернопільського національного медичного університету імені І.Горбачевського брали участь у міжнародному фестивалі-конкурсі пісенного мистецтва «Кришталевий жайвір», зокрема Вініт Мусле (Індія), Хуберт Мікоша (Польщі) і Габріела Біголас (Польща).

Ці вокальні змагання 20 років поспіль збирають найталановитіших юних співаків.

«Кришталевий жайвір» є першим аматорським фестивалем в історії Тернопільщини, який пройшов шлях від обласного до офіційного міжнародного. За всі роки фестиваль приймав учасників з Білорусі, Болгарії, Грузії, Росії, Замбії, Угорщини, Македонії, Молдови, Румунії, Нігерії, Польщі,  Індії, Малайзії, Китаю та Ямайки.

Під час гала-концерту Хуберт Мікоша був відзначений дипломом першого ступеня, а Габріела Біголас – дипломом третього ступеня.

Вітаємо наших студентів з заслуженою перемогою. Бажаємо їм нових досягнень у творчості й успіхів у навчанні!

Прес-секретар ТНМУ Яніна Чайківська.

Світлини з архіву Хуберта Мікоші.