Студентський парламент ТДМУ продовжує співпрацю в рамках проекту «Сходи в майбутнє»

Перші збори новообраних членів Студентського парламенту Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського відбулися 30 жовтня цього року у форматі тренінгу з комунікації. Його організаторами стала міжнародна корпорація «Юрія-фарм» у рамках всеукраїнської освітньої платформи «Сходи в майбутнє» (координатор проекту в ТДМУТарас Мороз) та проекту «ЕПР» (координатор в ТДМУДмитро Миронюк). Практичне заняття з розвиту комунікативних навичок на тему «Ефективна міжособистісна комунікація як основа успіху лідера» був доволі насиченим і цікавим. Студенти аналізували свої комунікації з опонентами, використовуючи вербальні та невербальні методи спілкування. В цьому їм допомагали професійні тренери Оксана Бількевич та Юлія Зайцева (координатор проекту «Сходи в майбутнє»). У рамках тренінгу члени Студентського парламенту ТДМУ дізнались, як оцінити співбесідника за допомогою мови жестів та міміки. Це допомогло краще пізнати один одного і налагодити комунікацію у студентському колективі.

14885725_1246858045394350_1414051897_n

Нагадаємо, що ТДМУ не вперше бере участь у проекті «Сходи в майбутнє». (Детальніше тут: https://www.tdmu.edu.ua/2015/04/26/shody-v-majbutnye-dlya-studentiv-tdmu/)