У ТДМУ створено Союз африканських студентів

Тернопільський державний медичний університет імені І.Горбачевського – це багатонаціональна родина, до складу якої входить понад 1800 іноземних студентів з 59 країн світу. Кожна молода людина тут, окрім якісних освітніх послуг, отримує можливість реалізувати свої творчі здібності, таланти, цікаві ідеї, лідерський і науковий потенціал.

Іноземні студенти з метою кращої комунікації між собою і з адміністрацією університету об’єднуються в асоціації по країнах. Наприкінці минулого тижня, а саме 2 листопада 2018 року, представники африканських держав вирішили створити Союз африканських студентів ТДМУ. Ініціаторами такого об’єднання стали президенти асоціацій країн Африки. Очолив його студент Zachariah Gyetuah – голова Асоціації студентів Гани. До керівного складу Союзу африканських студентів увійшли Daniel Aganren, Khonde Baka Calixte, Veronica Nasima Namibia, Sharon Chitsva, Elieser Shilongo, Tanaka Nhokwara, Winifred Onwordi.

Під час зустрічі мова йшла і про необхідність створення Студентського парламенту іноземних студентів, мета якого об’єднати студентів з різних країн, опікуватися новоприбулими студентами, вирішувати різні питання проживання в гуртожитках, підвищення рівня взаємоповаги і взаєморозуміння між представниками різних націй, допомагати студентам адаптуватися в українському суспільстві.

Окрім того, було обговорено питання щодо створення студентської ради іноземців у гуртожитку, щоб студенти несли персональну відповідальність за проживання у гуртожитку, дотримувалися чистоти, порядку, дисципліни.