Новообраний студентський парламент ТНМУ приступив до роботи

Вибори до складу студентського парламенту відбулися 22 жовтня 2019 року. До складу нової каденції органу студентського самоврядування 2019-2020 навчального року увійшли 26 студентів. Проте це ще не остаточний склад парламенту, адже 8 листопада відбудуться додаткові вибори для представників факультету іноземних студентів 2 та 3 курсів та стоматологічного факультету 4-го курсу.

Очолив самоврядну організацію студент п’ятого курсу медичного факультету Артем Присяжнюк, першим заступником став Назар Ковбаса, другим заступником – Максим Каліш. Двоє останніх є студентами третього курсу стоматологічного факультету. Головою секретаріату було обрано студентку четвертого курсу медичного факультету Оксану Побігушку.

Сектор дозвілля очолив Назарій Савчук – студент п’ятого курсу медичного факультету.

Керівником сектору освіти та науки став Олександр Кухарчук– студент третього курсу НТН медичного факультету.

Сектор гуртожитків очолив Юрій Ніколайчук.

Сектор інформації довірили Аліні Голенко – студентці другого курсу фармацевтичного факультету.

До складу парламенту також увійшли Наталія Петрова, Олександр Косман, Ігор Семчишин, Іванка Регалова, Юрій Шацький, Оксана Мельничук, Андрій Чайка, Михайло Якімчук, Христина Ходинь, Максим Войцеховський, Кирило Грамотник, Максим Лисюк, Олександра Божук, Сергій Супрун.

Головою сектору іноземних студентів став Akinlade. O. Abdulsalam. Інтереси іноземців також представлятимуть Samuel Eze, Kikelomo Kehinde, Shumayel Zayn.

Бажаємо новообраному Студентському парламенту ТНМУ цікавих ідей і проектів!

Прес-секретар ТНМУ Яніна Чайківська.

Світлини Миколи Василечка.