Візит директора міжнародних наукових та інноваційних програм медичного центру Cedars – Sinai до ТНМУ

Директор міжнародних наукових та інноваційних програм медичного центру Cedars – Sinai (Cedars – Sinai Medical Center, Los Angeles, CA, USA) та президент Асоціації регіональної співпраці з питань здоров’я, науки та технології (The Association for Regional Cooperation in the fields of Health, Science and Technology – RECOOP HST Association) д-р Шандор Варі 2-3 листопада 2021 року відвідав з візитом Тернопільський національний медичний університет імені І.Горбачевського.

Під час візиту було обговорено отримані результати досліджень, які проводяться у ТНМУ за рахунок грантових коштів  RECOOP HST Association:

1. RECOOP # 021 Senior Scientists Grant 2020 – 2021 «Гендерні відмінності при хронічному стресі у студентів, спричиненому обмеженням пересування внаслідок пандемії COVID-19» (Тернопіль-Осієк-Вроцлав).
  2. RECOOP # 022 Senior Scientists Grant 2020 – 2021 «Дослідження хронічного стресу в SARS-CoV 2 інфікованих серопозитивних пацієнтів та медичних працівників» (Тернопіль-Осієк).
  3. RECOOP # 023 Senior Scientists Grant 2020 – 2021 «Вплив COVID-19 на артеріальну гіпертензію у пацієнтів, які приймають інгібітори ангіотензин-перетворюючого ферменту (іАПФ) та антагоністи рецепторів ангіотензину (АРАІІ) (Тернопіль-Осієк).
  4. RECOOP # 024 Senior Scientists Grant 2020 – 2021 Ендотеліальна дисфункція та гіперкоагуляція у перехворілих на COVID-19 (Тернопіль-Львів-Париж-Шегед).
  5. RECOOP Grant # 25 Senior Scientists Grant 2020 – 2021 «Дослідження перехресного гуморального імунітету між коронавірусами, що спричиняють сезонні застуди, та SARS-CoV-2» (Тернопіль-Львів-Париж).
  6. RECOOP Grant # 028 Fusion Grant 2020 – 2021: COVID-19 та коморбідна патологія у вагітних (Тернопіль-Шегед-Пек)
  7. RECOOP # 020 Senior Scientists Grant 2020 – 2022 «Розробка тест-наборів для імуноферментного визначення антитіл до SARS-CoV-2 у слині» (Львів-Тернопіль).
  8. RECOOP FUS Grant # 26 Fusion Grant 2020 – 2021 «Дослідження змін системи гемостазу та глікозилювання факторів згортання після перенесеного COVID-19» (Київ-Дебрецен-Тернопіль).
  9. RECOOP # 027 Young Scientist Research Grant 2020 -2021 «Застосування флуоресцентних оптичних сенсорів для визначення вмісту кортизолу у слині при гострому та хронічному стресі, спричиненому COVID-19» (Вроцлав-Тернопіль).

Окрім того, відзначено студентів, які активно брали участь у дослідженні щодо вивчення впливу самоізоляції та обмеження пересування під час першого локдауну, зумовленого пандемією COVID-19 у рамках RECOOP # 021 Senior Scientists Grant 2020 – 2021 «Гендерні відмінності при хронічному стресі у студентів, спричиненому обмеженням пересування внаслідок пандемії COVID-19».

Д-р Варі вручив сертифікати Dr. Shahzad Najam

та  Mohammad Shumayel Athar Khan,

Ashok Rebari,

Vinit Muscle

і Edward Okyere-Darko.

В рамках візиту д-р Варі у гібридному форматі (офлайн та онлайн-трансляція на платформі Microsoft Teams) провів семінар Knowledge Transfer from Research to Patient Treatment Science – Communication – Innovation Management – Clinical Investigation. Захід проводився англійською мовою, присутніми були PhD студенти та викладачі ТНМУ.

Висловлюємо щиру вдячність RECOOP HST Асоціації за плідну співпрацю та підтримку наукових досліджень.