Відзначення іноземних студентів ТНМУ за досягнення у різних галузях

У Тернопільському національному медичному університету імені І.Горбачевського створені усі умови для навчання та самореалізації студентів. Кожен бажаючий може приєднатися до тієї чи іншої програми або проекту на власний вибір, зокрема до програми менторства, волонтерського руху, творчих колективів. За відмінне навчання, активну участь у діяльності ТНМУ молоді люди отримують подяки та сертифікати, які згодом стають для них своєрідною самопрезентацією після закінчення університету. Іноземні студенти нашого вишу є невід’ємною частиною студентської спільноти і життя університету. Для стимулювання їх активності розроблено низку стимулюючих механізмів. Нагадаємо, які сертифікати можуть отримати студенти за свою діяльність та гарне навчання.

Сертифікат «За ініціативність» (Proactive attitude) одержують ті, хто був ініціатором різних акцій, проектів, ідей.

Сертифікат «За стійку лідерську позицію» (Outstanding leadership) надається тим молодим людям, які упродовж тривалого часу були блискучими лідерами у своєму студентському середовищі, об’єднували довкола себе однодумців і уміли спрямовувати їх на командну роботу з метою реалізації певного задуму. Також його отримують ті, хто очолював асоціації своїх країн і показав чудовий результат у цій роботі.

Сертифікат «За волонтерську діяльність» (Volunteer work) відповідає міжнародному стандарту і в ньому вказується вид волонтерської діяльності і скільки годин такій роботі приділив той чи інший студент. Волонтерство сьогодні всіляко підтримується у всіх країнах світу, діє чимало міжнародних волонтерських проектів і прийнято низку декларацій про волонтерську діяльність. Волонтерство як соціокультурне явище нерозривно пов’язане з розвитком цивілізації. Добровольці багатьох країн світу об’єднуються в глобальний світовий волонтерський рух. У розвинених країнах з метою стимулювання розвитку волонтерства діють різні програми, які дають волонтерам певні соціальні переваги. Тому у договорах і сертифікатах завжди є опис волонтерської допомоги і період її провадження.

Сертифікатом «За активну позицію» (Achievement) відзначають тих молодих людей, які брали участь у багатьох проектах, акціях і заходах університету, долучалися до командної роботи.

Сертифікат «Найкращий студент року» (Students of year – best student) отримують ті студенти, які за всіма показниками мали найкращі результати. Це стосується і громадської активності, і волонтерства, і навчання, і лідерства.

Сертифікат «Відмінник навчання» (Academic Excellence) видається тим іноземним студентам ТНМУ, які мають найвищий середній бал за навчання упродовж року.

У зв’язку з карантинними обмеженнями цьогоріч сертифікати за вищезгаданими категоріями були врученні уже після закінчення навчального року.

«За активну позицію» (Proactive attitude) отримали Hubert Wiktor Mikosza, Addo Maame Akosua Agyarkobea, Abdulsalam Omobayo Akinlade, Khan Mohammad Shumael, Bartosz Migocki, Kaiser Discher Amoah Koduah, Adeyemi David Ayooluwa.

«За стійку лідерську позицію» (Outstanding leadership) була відзначена Unegbu Chiagoziwom Precios.

Сертифікатами «За волонтерську діяльність» (Volunteer work) були відзначені Sheriff Osman Abdulkadir, Patryk Martynowicz, Іga Kała.

Сертифікат «За досягнення» (Achievement) одержали Ladi Williams Oluwateniola, Nana Appiatse-Bentil, David Ayomide Ajala, Rajul Mishra, Asfiya Shakoor, Prince Srivastava.

«Найкращими студентами року» (Students of year – best student) стали Aleksandra Malgorzata Kaminska, Kumar Raj, Sritama Moulick, Chibuike Chizoba Maduka, Алаянде Айоміде Естер, Mehra Simran, Gameti Agnes Barbara, Blicharz Aleksandra Julia, Anjali, Singh Gunjan, Pragati, Harriet Hemans Monney, Blessed Ndaba, Kainat Khawaja, Emmanuel Oppong Kyekyeku, Malavika Menon, Bontle Divine Elya, Маітрея Хардік, Отуго Вера Нгозі, Адебоєку Селестічна Іянуолува.

Сертифікати «Відмінник навчання» (Academic Excellence) отримали Abdulsalam Omobayo Akinlade, Gifty Dzigbordi Zigglih, Yadav Shivam, Aleksandra Rogozinska, Khalid Jaralla, Anna Urbanik, Kinga Wasielica, Karol Cichon, Michal Jan Kroina, Janikowska Agata, Оланреваджу Пакуліна Олувабусайо, Doris Mzuma Wikahi, Oluwatobiloba Joy Omotosho, Agbortoko Etaka Ojong, Reascos Daniela Paez, Нванкво Чінечерем Лав.

Прес-секретар ТНМУ Яніна Чайківська.

Світлини автора.