Ректор ТНМУ зустрівся з новообраним Студентським парламентом

У конференц-залі Тернопільського національного медичного університету 17 листопада 2019 року відбулася перша зустріч новообраного Студентського парламенту з ректором ТНМУ, професором Михайлом Кордою.

Під час засідання було обговорено низку питань. Представники Студпарламенту цікавилися можливістю встановлення УЗД-тренажера для освоєння практичних навичок, скорочення бази тестів для іноземних студентів 3-го курсу, організації шахової секції, створення ще однієї спортзали для студентів, облаштування кімнати відпочинку у 2 гуртожитку.
Також мова йшла про встановлення камер відеоспостереження у гуртожитку N1, виділення додаткових годин для занять з футболу та баскетболу, впровадження великого тенісу в університеті, створення роздільного гардеробу у лікарні швидкої допомоги, встановлення кондиціонерів у спортзалі гуртожитку N1.

Більшість питань ректор ТНМУ підтримав.

Михайло Михайлович побажав представникам Студентського парламенту бути активними, ініціативними і втілювати цікаві проекти.

Прес-секретар ТНМУ Яніна Чайківська.
Світлини Миколи Василенка.