Студенти ТДМУ – призери пісенного конкурсу

Двоє талановитих вокалістів Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського – студентка медичного факультету Ксенія Олійник та студент факультету іноземних студентів Хуберт Мікоша – 17 листопада цього року посіли друге і третє місця у фінальному етапі Відкритого міського студентського пісенного фестивалю-конкурсу «Окрилені піснею».

med_9819

У конкурсі брали участь 24 студенти різних університетів та музичних шкіл Тернополя. Учасники мали можливість обрати собі репертуар з категорії естрадної, народної та класичної музики. Перед початком вокальних дебатів всіх конкурсантів привітав заступник начальника управління культури Тернопільської міської ради Василь Кармазин, який побажав успіхів і всіляких гараздів кожному.

med_9747 med_9797

Студенти нашого університету не поступалися у майстерності тій молоді, яка здобуває освіту у спеціалізованих навчальних закладах культури. Обоє представили ТДМУ на високому рівні. Студент другого курсу факультету іноземних студентів Хуберт Мікоша, який є головою Асоціації студентів Польщі у ТДМУ, виконав твір італійською мовою – «O sole mio» з репертуару Лучано Паваротті. Ксенія Олійник виконала арію Церліни з опери Амадея Моцарта «Дон Жуан».

med_9916 med_9922

Гран-прі конкурсу здобув Дмитро Мацьопа.

Як зазначили організатори фестивалю «Окрилені піснею», впродовж багатьох років він успішно відбувався у Тернопільському національному педагогічному університеті імені В.Гнатюка. Свого часу завдяки цьому конкурсу люди дізналися про таких обдарованих виконавців, як Олег Собчук, Надія Гураль, колектив «Тріода» та багато інших. Цього року виникла ідея зробити його загальноміським і в такий спосіб підтримати молодих талановитих авторів та виконавців пісень. Голова журі – народний артист України і директор Тернопільської обласної філармонії – Ярослав Лемішка додав: «Почувши сьогодні, що неймовірні голоси мають студенти, які здобувають фах медика, математика чи фізика, переконався, що наша пісня буде жити довго. Дякуємо виконавцям за їхню щирість і майстерність».

med_9959 med_9964 med_9970 med_9978 med_9983

Ми ж вітаємо Ксенію і Хуберта з перемогою і бажаємо їм подальших успіхів!