Онлайн-зустріч ректора ТНМУ зі Студентським парламентом

Карантин вніс свої корективи у життєдіяльність людей, установ і закладів вищої освіти. Цьогоріч традиційні зустрічі ректора Тернопільського національного медичного університету, професора Михайла Корди з активом Студентського парламенту ТНМУ відбуваються в онлайн-режимі.

17 листопада 2020 року члени органу студентського самоврядування змогли отримати відповіді на свої запитання від представників адміністрації вишу.

Молодь цікавила ситуація щодо організації складання іспитів «Крок». Також студенти запитували про те, яким чином відбудеться в університеті зимова екзаменаційна сесія. Члени студпарламенту висловили побажання зберігати відео лекції викладачів і зробити їх доступними для повторних переглядів. Окрім того, студенти цікавилися роботою наукових гуртків в онлайн режимі.

Під час зустрічі обговорювалася ще низка важливих питань.

Прессекретар ТНМУ Яніна Чайківська.

Світлини Миколи Василечка.