Студенти ТНМУ мають можливість представити свої наукові напрацювання у всеукраїнському конкурсі

Згідно з Наказом Міністерства освіти і науки України від 05.11.2021 р. №1179,  у 2021-2022 році відбудеться Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт NMO-1179.

І тур конкурсу триватиме з 1 грудня 2021 року по 31 січня 2022 року у закладах вищої освіти. З метою відбору найкращих студентських наукових доробків наказом ректора ТНМУ  (Комісія_студентські роботи) створена комісія для розгляду студентських наукових робіт, які претендуватимуть на подання для участі у  ІІ турі Всеукраїнського конкурсу.

Роботи прийматимуться за такими напрямками Наказ додаток провед.Кон…уд.наук робіт 2021-22 (1): Медицина, Теоретична медицина, Теоретична медицина (англійською мовою), Фармація, промислова фармація, Фізична терапія, ерготерапія, Технології медичної діагностики та лікування, Клінічна медицина, фундаментальна медицина, профілактична медицина, фармакологія, фармація (англійською мовою), медична психологія.

Підготовлені згідно правил (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0620-17#Text) роботи необхідно подавати у науковий відділ до 31.01.2022 р. включно.

У зв’язку з несприятливою епідситуацією, ІІ тур буде проводитись в онлайн-режимі (рецензування робіт та презентація авторами).