У ТНМУ відбувся онлайн-турнір з шахів

Студенти Тернопільського національного медичного університету імені І.Горбачевського навіть під час карантинних умов залишаються ініціативними та активними. На жаль, не всі заходи можна організувати в онлайн режимі, проте традицію проведення шахових турнірів майбутні медики підтримують справно.

У неділю, 15 листопада 2020 року, о 19.00 відбувся шаховий турнір «ТНМУ Арена». Загалом взяли участь 22 особи. Турнір проводився в онлайн-режимі. Упродовж 90 хвилин змагань було зіграно 57 партій та зроблено 3223 ходи. У напруженій боротьбі місця розподілились наступним чином:

– перше місце посів Михайло Якимчук – інтерн-стоматолог,

– друге місце – Олександр Іванюк – студент п’ятого курсу медичного факультету,

– третє місце вдалося здобути студенту другого курсу факультету іноземних студентів – Ibrahim Ibikunle.

Організатори висловлюють подяку всім учасникам за їх бажання підтримувати подібні заходи. Переможці турніру найближчим часом будуть нагороджені призами.

Прессекретар ТНМУ Яніна Чайківська.