Студенти ТНМУ організували квест у Тернопільському обласному краєзнавчому музеї

Ініціативна команда студентів Тернопільського національного медичного університету імені І.Горбачевського вчетверте організувала масштабний квест, в якому могли взяти участь усі бажаючі.

Організаторами заходу є студенти п’ятого курсу медичного факультету: Юлія Бандрівська, Таїсія Білоножко, Тереза Швець.

Кожного разу понад 150 осіб виявляє бажання взяти участь у квесті. Цього року була подана рекордна кількість заявок – 53 команди. Серед них організатори відібрали лише 20 команд: «Укрзалізниця», «Т-кілери», «Why not», «Муравлі», «Турбо», «Cactusіки», «Кісель», «Пчёлки 90-х», «Група крові», «Incognito», «Славчани», «M£n in black», «Пєльмєшки», «Артерії», «Банда пристарілих та безпомічних», «Аденоїди», «Палата номер 6», «Піастр», «Шнурки», «Вбивці широкого профілю».

12 листопада 2019 року на базі Тернопільського обласного краєзнавчого музею відбувся «Студентський квест. Версія 4.0». Тема заходу «Old School». Кожна команда проявила свою креативність, обравши власний стиль.

Цьогорічний захід – це 20 команд, 20 станцій і понад 3 години азарту та командної гри. Цікаві завдання різної складності дали змогу кожному студенту показати себе по-новому, розкрити свої вміння, знання і таланти.

Перше місце виборола команда «Турбо» (Наталя Петрова, Софія Гащак, Артем Присяжнюк, Олександр Дублянський, Максим Куліш, Назар Івасів).

На другому місці опинилися гравці «Банди пристарілих та безпомічних» (Анастасія Пліщук, Ольга Шаповалова, Христина Білозецька, Анна Шкробот, Кирило Грамотник, Максим Лисюк).

Третє місце у команди «Пєльмєшки» (Радіслав Коняхін, Дмитро Смолій, Ігор Николишин, Юрій Богун, Андрій Амбіцький, Вероніка Стецька).

Команда організаторів та волонтерів доклала всіх зусиль, щоб ця подія запам‘яталась кожному учаснику і залишила після себе багато яскравих вражень, позитивних емоцій і бажання знову й знову брати участь у подібних заходах.

Організатори висловлюють подяку спонсорам за підтримку та допомогу, а саме кав’ярні «Франсуа», закладам швидкого харчування «Merci», «Лисий Private club», видавництву «Підручники та посібники», тренажерному залу «Gladiator», ТОВ «Микулинецький бровар», нічному клубу «Pulse» та ISA Тернопіль.

Окрема вдячність адміністрації університету та краєзнавчого музею.