Фармацевтичний корпус ТДМУ став окрасою міста

Навчальний корпус Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського на вулиці Руській, 36, в якому розташований фармацевтичний факультет, нещодавно був капітально відремонтований. Його оновлений фасад, дах, вхідні двері, які зроблені у відповідності до архітектурного ансамблю будівлі, милують око тернополян і гостей міста. Цей будинок належить до пам’яток культурної спадщини України. Зведений він був ще за часів Австро-Угорської імперії за тодішніми технологіями будівництва. Тепер ця архітектурна перлина отримала друге дихання і стала справжньою окрасою міста.

med_2472 med_8893

med_2462 med_2467

Цьогоріч також було реконструйовано внутрішній дворик будівлі, який оформлено в італійському стилі. Двір вимощений бруківкою і облаштований квітковою клумбою, що додає затишку та комфорту.

med_2452

Нагадаємо, що минулого року було зроблено реконструкцію міжповерхових перекриттів корпусу за сучасними технологіями. У середині будівлі капітально відремонтовані всі приміщення, замінено двері та вікна, батареї, паркет і т.д. Окрім того, в корпусі зроблено сучасну систему вентиляції і встановлено витяжні шафи.

korpus-ruska-36-farm-16035669 korpus-ruska-36-farm-16035678

korpus-ruska-36-farm-16035640 korpus-ruska-36-farm-16035643

Роботи щодо ремонту фасаду та покрівлі виконано працівниками ПП “Тернобуд”. Усі внутрішні реконструкції зроблено силами працівників адміністративно-господарської частини Тернопільського державного медичного університету. Меблі для навчальних кімнат корпусу виготовили майстри столярного цеху ТДМУ.

med_2336 med_2381 med_2396 med_2430