Прем’єра нової вистави від театральної студії «Арт-драма» у ТНМУ

Прем’єра постановки «Ціаністий калій з молоком або без…» за однойменною п’єсою Х.Хосе Алонсо Мільян від театральної студії «Арт-драма» відбулася 28 листопада 2019 року в актовій залі Тернопільського національного медичного університету імені І.Горбачевського. Наші служителі Мельпомени за час своєї творчої діяльності здобули чимало прихильників. Ось і цього вечора глядацька зала була вщент заповнена.

Артдрамівці запропонували поціновувачам театрального мистецтва цікаву і трохи несподівану комедію в стилі чорного гумору та театру абсурду. Усі ролі були зіграні надзвичайно динамічно та експресивно.

Сильною основою комедій Алонсо Мільяна є діалоги. Він часто використовував у них мовні кліше чи якісь банальності, щоб з розвитком подій повернути їх у дуже несподіване русло. Також Алонсо Мільян застосовував елементи детективного жанру у розвитку інтриги. Він постійно тримає глядача в напрузі і упродовж сюжету тішить несподіваними сюрпризами. Комедія «Ціаністий калій з молоком або без…» належить до таких.

З творчими завданнями наші студенти справилися на відмінно. Їм вдалося передати дух п’єси та характери персонажів.

У ролях цього вечора були:

Донна Адела – Мар’яна-Іванна Варварук

Лаура – Ірина Мошак

Енріке – Іван-Станіслав Духній

Марта – Ірина Хом’як

Хустина – Ірина Баланович

Гільєрмо – Захар Онищук

Донна Сокорро – Анна Черноус

Донна Венеранда – Анастасія Стаханська

Дон Грегоріо – Мохамед Собхі

Естрамадурський сатир – Андрій Дерій

Марсіаль – Валентин Богомолов.

Режисер-постановник – Оксана Левків.

Вітаємо учасників театральної студії «Арт-драма» з успішною прем’єрою і бажаємо нових творчих успіхів.

Прес-секретар ТНМУ Яніна Чайківська.

Світлини Миколи Василечка.