У ТНМУ відбулася щорічна наукова конференція студентів «Сучасні медичні відкриття та винаходи»

Тернопільський національний медичний університет імені І.Горбачевського у своїй освітній діяльності орієнтується на те, щоб студенти не лише отримували академічні знання згідно з навчальною програмою, а й багато чого вивчали додатково і розвивалися як лікарі та науковці.

Традиційна щорічна студентська наукова конференція на кафедрі гістології та ембріології відбулася в онлайн-режимі 27 листопада 2020 року. Багато студентів виявили бажання взяти участь і підготували цікаві доповіді.

Під час цього заходу виступили викладачі кафедри, зокрема Андрій Довбуш, Олександра Андріїшин, Соломія Крамар та Віолетта Кульбіцька.

Усі доповіді студенти підготували на тему «Сучасні медичні відкриття та винаходи». На представлення своїх напрацювань студенти мали п’ять хвилин. Потрібно зазначити, що кожна доповідь була цікавою і насичена корисною інформацією.

Отже свої дослідження представили:

Saurav Raj «Molecular Breast Imaging»

Priyanshu Prashant «Stem Cell Therapy to cure Diabetes Mellitus»

Yusra Shams «PARP Inhibitors in Treatment of Ovarian Cancer»

Josephine Alex Ehbona «Hepatitis C»

Esther Chinonerem Umunna «Autophagy»

Aryan Thakur «Neuralink»

Devarajulu Mariyappan «mRNA Vaccines»

Mihir Patel «Cancer Therapy by Negative Immune Regulation»

Mutiat Sandra Odusanya «Coronavirus»

Sajid Khan «Ebola Virus»

Наприкінці конференції доцент Андрій Довбуш виступив з інформативною доповіддю на тему «Терапія стовбуровими клітинами при ГРДС».

Yusra Shams, II year student