Студенти ТДМУ розповіли школярам про профілактику ВІЛ/СНІД

З нагоди Всесвітнього дня боротьби з ВІЛ/СНІД студенти Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського 30 листопада 2018 року в Тернопільській українській гімназії №1 імені Івана Франка прочитали лекцію щодо шляхів передачі і методи профілактики цього захворювання. Учні восьмих класів мали нагоду дізнатися більше про особливо небезпечну та невиліковну хворобу СНІД. Окрім цього, студенти підготували дітям цікаву вікторину у вигляді кросворду. Організатором заходу стала студентка третього курсу Ольга Кравців, а її помічниками-волонтерами були Юлія Гранчук (третій курс) та Вероніка Рій (другий курс).

Всесвітній день боротьби з ВІЛ/СНІД вперше відзначався 1 грудня 1988 року з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я,після того,як на зустрічі міністрів охорони здоров’я всіх країн прозвучав заклик до соціальної терпимості і розширення обміну інформацією щодо ВІЛ/СНІД.