Професор ТДМУ отримала престижну нагороду

Нещодавно в Національній академії наук України відбувся всеукраїнський захід Міжнародного академічного рейтингу «Золота фортуна» (м. Київ). У такий спосіб НАН вшановує заслуги видатних особистостей та організацій у понад 30 країнах світу. До складу секретаріату президії входять президенти національних і королівських академій наук 29 країн світу. Сьогодні номінантами рейтингу є громадяни 43 країн.

Цьогорічне нагородження відбулося з нагоди поважного ювілею Національної академії наук України – 100-річчя її діяльності.

Обранці рейтингу – це люди, які заслуговують найвищої пошани та відзнак за свої досягнення у різних галузях діяльності: науці, медицині, культурі, освіті тощо. Метою урочистого заходу є відзначення тих особистостей, які своєю працею, завзяттям, наполегливістю зробили вагомий внесок у зміцнення української держави та здобули суспільне визнання.

Геряк Світлана Миколаївна – доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри акушерства та гінекології №2 Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського – була відзначена Національною академією наук України медаллю «Трудова слава» ІІ ступеня в номінації «За вагомий внесок у справу розвитку медичної галузі України та високий професіоналізм». Вона є автором понад 200 наукових публікацій, в тому числі підручників та монографій, фахівець своєї справи, яка своїми здобутками сприяє процвітанню та визнанню нашої держави у світі.

Нагороду вручив перший віце-президент НАН України, академік НАН України Наумовець Антон Григорович.

Інформацію подала професор Світлана Геряк.