Студенти ТДМУ взяли участь у заходах до Міжнародного дня інваліда

Щорічно студенти Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського активно долучаються до акцій і заходів з нагоди Міжнародного дня інваліда. Цього разу активісти п’ятого курсу медичного факультету подарували діткам з обмеженими можливостями часточку свого тепла і душі. Сергій Макаров, Юлія Тюшенко, Таня Крижанівська, Надія Ткачук, Юлія Галиш, Анна Махнюк, Оксана Галушка, Ганна Габорець, Яна-Марія Ящишин минулого тижня у Тернопільському обласному академічному театрі актора та ляльки взяли участь у благодійній акції «Повір у себе». Захід організували для сімей, в яких виховуються діти з обмеженими можливостями. Під час акції наші студенти та інші волонтери разом з дітьми робили новорічні листівки, ялинкові прикраси, проводили майстер-класи.

img_7245_051216

На свято завітав міський голова Тернополя Сергій Надал, який переглянув виставку, взяв участь у майстер-класі та вручив учасникам акції подяки та подарунки. Окрім того, в подарунок від очільника міста дітки отримали лялькову виставу.

Ми ж дякуємо нашим невтомним волонтерам за їхні щирі серця і невтому благородну працю.