Відбулося планове засідання ректорату ТНМУ

Планове засідання ректорату Тернопільського національного медичного університету імені І.Горбачевського відбулося 12 грудня 2019 року під головуванням ректора ТНМУ, професора Михайла Корди.

Про матеріально-технічне забезпечення та організацію навчального процесу на кафедрах стоматологічного факультету доповіла голова комісії з перевірки, професор Катерина Посохова.

Голова комісії з перевірки, професор Зоя Небесна проаналізувала роботу атестованих наукових лабораторій університету.

Зі станом навчально-методичного забезпечення та якістю навчально-методичних матеріалів, розміщених у СДО Moodle, кафедри педагогіки вищої школи та суспільних дисциплін ознайомила член комісії з перевірки, професор Ольга Денефіль.

Про стан навчально-методичного забезпечення та якість навчально-методичних матеріалів дисциплін дистанційної форми навчання ННІ медсестринства, які викладаються на кафедрах патологічної фізіології та патологічної анатомії з секційним курсом та судовою медициною, доповіла голова комісії з перевірки, професор Наталія Волкова.

Зі станом виконавчої дисципліни за IV квартал 2019 року ознайомила завідувач відділу та архіву Тетяна Бунт.

Прес-секретар ТНМУ Яніна Чайківська.

Світлини Миколи Василечка.