Відбулося чергове засідання ректорату ТДМУ

14 грудня цього року відбулося планове засідання ректорату Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського, яке відкрив ректор ТДМУ, професор Михайло Корда.

med_8190

med_8270 med_8267 med_8268

med_8251

med_8287

Голова комісії, завідувач кафедри медичної біоетики та деонтології, професор Наталія Волкова доповіла присутнім про матеріально-технічне забезпечення та організацію навчального процесу на кафедрах стоматологічного факультету.

med_8304

Роботу атестованих наукових лабораторій університету проаналізувала голова комісії – керівник наукового відділу, доцент Оксана Шевчук.

med_8327

Про стан виконавчої дисципліни за IV квартал 2016 рок удоповіла завідувач канцелярії Тетяна Бунт.

med_8328