Визначено переможців проекту ТНМУ «Фото Art»

Минулого місяця студенти Тернопільського національного медичного університету організували конкурс світлин «Фото Art». Кожен бажаючий міг подати авторські фотографії. На думку організаторів, світлина, зроблена телефоном, також може бути справжнім витвором мистецтва.

Головною умовою було: надіслати фото на будь-яку  тематику (пейзаж, композиція тощо) у кількості до 10 фотографій.

Учасники конкурсу за перемогу могли отримати:

1 місце – світшот з емблемою нашого університету;

2 місце – сертифікат у книжковий магазин;

3 місце – набір канцелярії з емблемою ТНМУ.

Фотороботи можна було надсилати до 17 листопада 2020 року включно.

У конкурсі взяли участь 87 студентів нашого університету. Свої роботи надсилали українці (28 студентів) та іноземці (56 студентів). Шляхом підрахунку вподобайок організатори визначили та привітали трьох переможців.

Отже, перше місце отримав Muhammad Faizan (6 course), друге місце дісталося Aryan Thakur (2 course ) і третє місце в  Aastha Singh (2 course).

Організатором проєкту «Фото Art» є студентка ТНМУ Олександра Божук, а співорганізатором стала Аліна Голенко.

Переглянути світлини всіх учасників можете на сторінці Instagram @tnmu_art

Прессекретар ТНМУ Яніна Чайківська.

Світлини з архіву оргкомітету конкурсу.