Гостинці для підопічних Тернопільського навчального-реабілітаційного центру від волонтерів ТДМУ

18 грудня 2018 року студенти Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського, які є учасниками волонтерського проекту «Misericordia» та науково-краєзнавчої студії «Терполяни», відвідали підопічних Тернопільського навчального-реабілітаційного центру, що на вул. Братів Бойчуків, 6.

Упродовж семи років викладачі кафедри та студенти опікуються дітьми цього закладу. Наприклад, 3 жовтня 2018 року наші волонтери придбали канцелярське приладдя для кабінету арт-терапії.

Цього разу від імені Тернопільського медичного університету імені І.Я. Горбачевського студенти-волонтери подарували реабілітаційному центру старовинний образ Миколая Чудотворця, який був відреставрований відомим тернопільським художником Володимиром Дорошем. Також вони поповнили скарбничку м’яких іграшок цього закладу, де діти за гарну поведінку зможуть отримати їх за допомогою системи «добриків», яка функціонує в школі.

Помічниками Святого Миколая, які стали Пелип Христина та Оксана, Оліферук Аліна, Бриндз Зоряна, Веремчук Світлана, Рівна Ольга, Нечипорук Богданна, Ващук Марина, Поліщук Елеонора та Гураль Семен.