У ТДМУ відбулася конференція студентів вишу

Напередодні новорічних свят у Тернопільському державному медичному університеті імені І.Горбачевського відбулася конференція студентів.

Одним з перших питань порядку денного було затвердження «Положення про студентське самоврядування мешканців гуртожитків студентського містечка» (ознайомитися з документом можна тут 2_5208534808686232377). До речі, відразу після конференції відбулося засідання Студентської ради студмістечка, під час якого обрали голову і заступників. Очолив цей орган самоврядування студент стоматологічного факультету Максим Каліш, його заступниками стали також представники стоматологічного факультету – Станіслав Сірко і Олександр Напханюк.

Під час конференції Студентський парламент ТДМУ прозвітував про свою роботу за жовтень та листопад.

Делегати зібрання проголосували за об’єднання секторів науки і освіти в єдиний сектор освіти та науки, а також за створення сектору іноземних студентів.