Науково-краєзнавча студія ТНМУ «Терполяни»розширила свою діяльність

Науково-краєзнавча студія «Терполяни» нещодавно створила громадську організацію «Інститут досліджень національної спадщини» з метою підсилення і вдосконалення своєї краєзнавчо-дослідницької діяльності. Понад 5 років засновники і учасники студії в Тернопільському національному медичному університеті організували багато історико-культурних заходів, здійснили краєзнавчі розвідки, видали низку книг і залучили до цієї роботи широкі верстви населення міста.

Від першого дня заснування студію «Тернопляни» постійно підтримує адміністрація та весь колектив Тернопільського національного медичного університету. На знак пошани гуртківці Ігор Майхрук і Андріана Бучко вручили посвідчення новоствореної організації її співзасновнику – ректору ТНМУ, професору Михайлу Корді. Вони також висловили вдячність за умови творити, досліджувати і займатися науково-краєзнавчою діяльністю.

Прессекретар ТНМУ Яніна Чайківська

Світлина Миколи Василечка.